•  

BIP PW / Skład osobowy / Jednostki organizacyjne administracji centralnej

Biuro Obsługi Prawnej

Gmach Biurowy
ul. Noakowskiego 18/20
00-668 Warszawa
 
 
 

Kierownik

mgr Grażyna Kosikowska


Gmach Biurowy
ul. Noakowskiego 18/20, p. 124

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5817
fax: 22 234 59 39
e-mail: Grazyna.Kosikowska@pw.edu.pl

Radcy Prawni

Gmach Biurowy, pok. 009, pok. 100A, pok. 123

Andrzej Karczewski


tel. wew.: (22) 234 + wew: 6187
e-mail: Andrzej.Karczewski@pw.edu.pl

Joanna Owczarczuk-Kowalczyk


tel. wew.: (22) 234 + wew: 1349
e-mail: Joanna.Kowalczyk@pw.edu.pl

Anna Świetlicka


tel. wew.: (22) 234 + wew: 1349
e-mail: Anna.Swietlicka@pw.edu.pl

Małgorzata Dudkiewicz


tel. wew.: (22) 234 + wew: 6187
e-mail: Malgorzata.Dudkiewicz@pw.edu.pl

Wioletta Ziętek-Sławińska


tel. wew.: (22) 234 + wew: 6187
e-mail: Wioletta.Slawinska@pw.edu.pl

Edyta Olszewska


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7004
e-mail: Edyta.Olszewska@pw.edu.pl

Agnieszka Maj-Wiewióra


tel. wew.: (22) 234 + wew: 6187
e-mail: Agnieszka.Wiewiora@pw.edu.pl

Beata Kotowska-Barcińska


tel. wew.: (22) 234 + wew: 7004
e-mail: Beata.Barcinska@pw.edu.pl

Pracownicy Administracyjno-Ekonomiczni

mgr Grażyna Koput

Specjalista ds. legislacyjno prawnych

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1598
e-mail: Grazyna.Koput@pw.edu.pl

dr Oksana Shkurgan

Specjalista ds. administracyjnych

tel. wew.: (22) 234 + wew: 5939
fax: (22) 234-59-39
e-mail: Oksana.Shkurgan@pw.edu.pl

mgr Małgorzata Smentek

Specjalista ds. legislacyjno prawnych

tel. wew.: (22) 234 + wew: 1598
e-mail: Malgorzata.Smentek@pw.edu.pl

mgr Anna Szaro

Specjalista ds. legislacyjno prawnych
tel. wew.: (22) 234 + wew: 1598
e-mail: Anna.Szaro@pw.edu.pl