BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Specjalista ds. projektów - Centrum Projektów Rozwojowych

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalista ds. projektów.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • prowadzenie działań wspierających pozyskiwania i realizację strategicznych i rozwojowych projektów;
  • odpowiedzialność za prawidłowe i terminowe realizowanie zadań, zarządzanie ryzykiem oraz reagowanie na pojawiające się  wyzwania w prowadzonych projektach;
  • raportowanie i przygotowywanie sprawozdań oraz udział w kontrolach prowadzonych projektów;
  • analizowanie i monitorowanie poziomu osiągnięcia wskaźników oraz odpowiedzialność za osiągniecie rezultatów w prowadzonych projektach;
  • współpraca z kierownikami, koordynatorami oraz zespołami projektowymi innych projektów w celu zapewnienia efektu synergii działań;
  • wykonywanie innych czynności przewidzianych przepisami prawa, postanowieniami Statutu PW oraz uchwałami i zarządzeniami organów Uczelni.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki: finanse, ekonomia, zarządzanie lub nauki ścisłe;
  • minimum 3 lata stażu pracy;
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy w obszarze zarządzania i obsługi projektów w kraju lub za granicą;
  • doświadczenie w przygotowaniu i w zarządzaniu projektami finansowanymi z funduszy strukturalnych;
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem/ami;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • umiejętność wyszukiwania, weryfikacji i analizy informacji;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • odpowiedzialność, skrupulatność, zaangażowanie;
  • wysoka kultura osobista;
  • biegła obsługa komputera (pakiet MS Office);
  • doświadczenie w koordynacji przygotowania wniosków o dotacje.

Mile widziane:

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami w szczególności na uczelni;
  • dobra znajomość programów i zasad konkursów realizowanych przez instytucje krajowe np. Narodowe Centrum Nauki, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Narodową Agencję Wymiany Akademickiej, Fundację na Rzecz Nauki Polskiej oraz inne instytucje udzielające dotacji;
  • znajomość narzędzi IT wspomagających zarządzanie projektami;
  • znajomość polskiego sektora szkolnictwa wyższego oraz polityk Unii Europejskiej dotyczących Europejskiego Obszaru Badań (European Research Area);
  • umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji oraz wystąpień publicznych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikowanie przez poniższy link:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=91d1fd7620644758828d24926c9a7642 w terminie do 8 listopada 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 09.10.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 09.10.2024 12:02

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO