BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Specjalista ds. administracyjnych - Wydział Administracji i Nauk Społecznych

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty  ds. administracyjnych.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • kancelaryjno-biurowa obsługa kierownictwa WAiNS i innych pracowników;
  • obsługa administracyjna Rady Wydziału i komisji działających na Wydziale (przygotowywanie materiałów na posiedzenia RW, zawiadomień o posiedzeniach, kompletowanie protokołów
    z posiedzeń, sporządzanie wyciągów);
  • przygotowanie i stały monitoring ważności decyzji, zarządzeń, pełnomocnictw i upoważnień Dziekana;
  • prowadzenie i spraw związanych z wyjazdami zagranicznymi pracowników;
  • współpraca z Prodziekanami w zakresie prowadzonych spraw;
  • sporządzanie sprawozdań wymaganych przepisami wewnętrznymi i zewnętrzny, w tym rocznego sprawozdania Dziekana;
  • przygotowanie informacji na potrzeby władz Wydziału;
  • zarzadzanie i administrowanie pomieszczeniami należącymi do Wydziału;
  • zlecanie wymaganych obowiązującymi przepisami, okresowych przeglądów stanu technicznego pomieszczeń oraz infrastruktury technicznej;
  • wystawianie przepustek i upoważnień;
  • wykonywanie innych prac zleconych doraźnie przez Dziekana oraz Prodziekanów, należących
    do zakresu obowiązków.

Wymagane stawiane kandydatom:

  • wykształcenie średnie bądź wyższe;
  • minimum 6-letni staż pracy przy wykształceniu średnim lub 3-letni staż pracy przy wykształceniu wyższym;
  • umiejętność redagowania pism i dokumentów;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i obsługa systemu EZD;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • biegła znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) oraz urządzeń biurowych (skaner, faks, drukarka);
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • odpowiedzialność, operatywność, zaangażowanie w pracę na rzecz Wydziału; umiejętność szybkiego uczenia się;
  • umiejętność pracy w zespole i ze studentami.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a88062b15658430693def42dacb063b7  w terminie do 29 października 2024 r.

Szczegółowych informacji udziela mgr Agnieszka Kapczyńska - 22/ 234-59-58.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 15.10.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 15.10.2024 11:12

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO