BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Samodzielny referent/specjalista ds. administracyjnych - Instytut Metrologii i Inżynierii Biomedycznej

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko samodzielnego referenta/specjalisty ds. administracyjnych w wymiarze pełnego etatu w Instytucie Metrologii i Inżynierii Biomedycznej.

*Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko samodzielnego referenta/specjalisty
ds. administracyjnych w wymiarze pełnego etatu w Instytucie Metrologii i Inżynierii Biomedycznej.

Zakres obowiązków:

  • obsługa spraw związanych z prowadzeniem sekretariatu Instytutu, w tym: redagowanie pism
    i tworzenie raportów zleconych przez dyrektora i jego zastępców; przygotowanie spotkań
    (w tym spotkań prowadzonych w trybie zdalnym), aktualizacja informacji w gablotach informacyjnych i biuletynach informacyjnych, organizowanie zakupów materiałów biurowych, prowadzenie ewidencji i archiwizacji dokumentacji dotyczącej spraw realizowanych przez Instytut;
  • obsługa spraw dotyczących zadań naukowych Instytutu, w tym: przygotowywanie wniosków, zestawień i sprawozdań.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie średnie (z minimum 2-letnim doświadczeniem pracy na podobnym stanowisku) lub wyższe;
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (Word, Excel);
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie podstawowym;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • samodzielność i samodyscyplina;
  • komunikatywność (wysoki poziom empatii oraz kultury osobistej);
  • mile widziana znajomość programu EZD i SAP;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na uczelni wyższej lub na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość nawiązania współpracy na czas nieokreślony po 3-miesięcznym okresie próbnym;
  • atrakcyjny system świadczeń socjalnych (zapomogi, pożyczki, możliwość dofinansowania wypoczynku, zajęć sportowych, imprez kulturalnych itp.);
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz udział w szkoleniach.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie (CV i list motywacyjny) w formie elektronicznej na adres: sekretariat.imiib@pw.edu.pl

 w terminie do dnia 31 stycznia 2022 r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 12.01.2022

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 12.01.2022 13:17

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO