BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Samodzielny księgowy / samodzielna księgowa - Kwestura

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko samodzielnego księgowego / samodzielnej księgowej do Działu Księgowości w Kwesturze.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • bieżąca analiza i weryfikacja danych odnośnie kosztów według rodzaju i miejsca ich powstawania;
  • kontrola prawidłowości zapisów księgowych na kontach przychodów i funduszy;
  • księgowanie dokumentów w obszarze kosztów i przychodów;
  • weryfikowanie danych finansowych w raportach z realizacji projektów badawczych i edukacyjnych;
  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi uczelni w zakresie zadań działu.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia);
  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w księgowości;
  • praktyczna wiedza w zakresie przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • umiejętność organizacji pracy i ustalania priorytetów, skrupulatność, sumienność i terminowość;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi działami;
  • chęć samokształcenia i doskonalenia zawodowego;
  • mile widziana znajomość obsługi systemu SAP w zakresie finansów i kontrolingu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez poniższy link:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=56432eb7fe5d49d29bc17c08501e386c  w terminie do 31 październik  2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 27.09.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 27.09.2024 09:58

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

w dniu: 03.10.2024 13:18