BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Referent / specjalista* ds. ochrony danych osobowych - Dział Bezpieczeństwa Informacji

*zaszeregowanie kandydata/kandydatki zależeć będzie od jego/jej kompetencji i doświadczenia

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko referenta /specjalisty ds. ochrony danych osobowych w Dziale Bezpieczeństwa Informacji, w wymiarze pełnego etatu.

Opis stanowiska pracy (główne obowiązki):

  • sporządzanie rejestrów wymaganych przepisami prawa;
  • prowadzenie spraw w zakresie skarg i wniosków;
  • udzielanie odpowiedzi na pisma, zapytania i wnioski;
  • nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów;
  • udział w konsultacjach;
  • analiza i sporządzanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
  • prowadzenie działań kontrolnych pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami w zakresie ochrony danych osobowych, w innych jednostkach PW.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe;
  • zaangażowanie i chęć poszerzania wiedzy oraz zdobywania nowych, praktycznych umiejętności;
  • łatwość w formułowaniu stanowiska na piśmie;
  • nieszablonowe myślenie, indywidualne, analityczne podejście do każdego zagadnienia;
  • biegła obsługa komputera;
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • wysoka kultura osobista;

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe (dodatkowy atut);
  • znajomość zagadnień w zakresie ochrony danych osobowych oraz w temacie bezpieczeństwa informacji.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy;
  • pracę w ciekawym, rozwojowym  środowisku uczelnianym;
  • możliwość podnoszeni kwalifikacji oraz zdobycia wiedzy w zakresie  ochrony danych osobowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (CV, list motywacyjny) na adres:  dbipw@pw.edu.pl bądź listownie na adres: Dział Bezpieczeństwa Informacji ul. Polna 50 pok. 312, 00-644 Warszawa, w terminie do dnia 13 lipca 2020 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 29.06.2020

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 29.06.2020 09:47

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO