BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Referent/specjalista ds. administracyjnych - Wydział Fizyki

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko referenta/specjalisty ds. administracyjnych w pełnym wymiarze czasu pracy w Sekretariacie Dziekana Wydziału Fizyki. Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie administracyjne Dziekana Wydziału (redagowanie pism, dyplomów, nekrologów, prowadzenie kalendarza, przygotowanie sprawozdania dziekana);
  • wsparcie administracyjne pracowników Wydziału (wnioski o przepustki lub parking, wnioski wyjazdowe, oświadczenia);
  • obsługa połączeń telefonicznych oraz wiadomości e-mail (reagowanie na bieżące zapytania);
  • obsługa punktu kancelaryjnego EZD (tj. Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją, pocztą przychodzącą
    i wychodzącą, zapewnienie właściwego obiegu dokumentów elektronicznych na Wydziale);
  • obsługa spotkań Dziekana (kolegium dziekańskie, zebrania z kierownikami zakładów etc);
  • rejestrowanie umów;
  • odpowiedzialność za wyposażenie Sali konferencyjnej oraz obsługa zaplanowanych w niej spotkań;
  • dbanie o ciągłość zaopatrzenia sekretariatu w materiały biurowe i artykuły spożywcze, we współpracy
    z Działem Zamówień Publicznych.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe, co najmniej na poziomie kwalifikacji I stopnia (studia licencjackie);
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków służbowych, bardzo dobra organizacja pracy własnej, dyskrecja;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych.

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznym, kulturalnym, międzynarodowym środowisku;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w samym centrum Warszawy w okolicy Dworca Centralnego.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie/przesłanie dokumentów(CV i listu motywacyjnego)  w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Ogłoszenie o zatrudnieniu na stanowisko referenta/specjalisty ds. administracyjnych
w Sekretariacie Dziekana Wydziału Fizyki” – pok. 129 w Gmachu Fizyki ul. Koszykowa 75, 00-662 Warszawa
lub drogą mailową na adres: ewa.fedko@pw.edu.pl, w terminie do dnia 15 października 2022 r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 13.09.2022

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 13.09.2022 13:02

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO