BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Konserwator - Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko konserwatora w pełnym wymiarze czasu pracy na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac konserwacyjnych instalacji elektrycznej, osprzęcie i urządzeniach elektrycznych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami;
  • usuwanie usterek wynikających z bieżącej eksploatacji nieruchomości;
  • utrzymanie dobrego stanu technicznego powierzonego obiektu;
  • wykonywanie bieżących oraz zleconych napraw budowlanych.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • minimum zasadnicze zawodowe;
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe (przy wykształceniu zawodowym);
  • posiadanie uprawnień energetycznych D i E do 1kV;
  • umiejętność tzw. „złotej rączki:;
  • mile widziane doświadczenie w technicznym utrzymaniu nieruchomości;
  • umiejętność wykonywania prac budowlanych (malowanie, naprawa tynków itp.);
  • wykonywanie prac porządkowych;
  • odpowiedzialność, samodzielność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • adekwatne wynagrodzenie i możliwość skorzystania z pakietu socjalnego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (CV i list motywacyjny) w formie elektronicznej na adres mailowy: sekretariat.ichip@pw.edu.pl, w terminie do dnia 30 września 2022 r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 16.09.2022

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 16.09.2022 10:32

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO