BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Specjalista ds. ekonomicznych - Dział Ekonomiczny

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. ekonomicznych.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • opracowywanie budżetów i planów finansowych wyodrębnionych obszarów działalności i jednostek;
  • wspieranie procesu rozliczeń okresowych i weryfikacja odchyleń od budżetów przy współpracy z działami odpowiedzialnymi;
  • przygotowywanie sprawozdań, analiz i raportów na potrzeby kadry zarządzającej;
  • udział w procesie analizy, planowania i poprawy efektywności systemu wynagradzania;
  • opracowywanie prognoz finansowych oraz sugerowanie planów usprawniających;
  • udział w budowaniu i rozwijaniu narzędzi i procedur controllingowych umożliwiających osiąganie wspólnych celów biznesowych.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe – finanse/rachunkowość zarządcza lub pokrewne;
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość zagadnień z zakresu controllingu i rachunkowości oraz podstaw prawa gospodarczego;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel), systemu SAP lub innych systemów oprogramowania ERP;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, rzetelność oraz poczucie odpowiedzialności;
  • śledzenie zmian w przepisach prawnych dotyczących zakresu wykonywanych obowiązków;
  • wysoka kultura osobista, zaangażowanie i nastawienie na realizację celów;
  • mile widziana znajomość Power BI oraz problematyki wynagradzania pracowników w systemie szkolnictwa wyższego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW;
  • dobrą atmosferę w zespole nastawionym na efektywną współpracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikowanie przez poniższy link:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=2705c2713d584ebabb94c612bdce90ea w terminie do 18 sierpnia 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 19.07.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 19.07.2024 10:15

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO