BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Starsza woźna - Dział Administracyjno-Gospodarczy

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko starszej woźnej w Dziale Administracyjno-Gospodarczym na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych.  W wymiarze pełnego etatu.
Umowa na czas zastępstwa.

Wymagania:

  • uczciwość;
  • pracowitość;
  • wysoka kultura osobista;
  • stan zdrowia pozwalający na pracę na tym stanowisku.

Zakres zadań:

  • utrzymanie czystości na powierzonym odcinku pracy;
  • mycie powierzchni płaskich, odkurzanie, czyszczenie, zamiatanie;
  • mycie urządzeń sanitarnych, stała kontrola czystości na powierzchniach ogólnodostępnych;
  • okresowe mycie okien, podlewanie roślin doniczkowych;
  • praca dwuzmianowa w godzinach 6:00-21:30;
  • praca w równoważnym systemie czasu pracy, również w soboty i niedziele w zamian za inny dzień wolny.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie/przesyłanie dokumentów (CV) w Dziale Administracyjno-Gospodarczym Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych ul. Narbutta 84 pok. 0.1 w Warszawie, w godzinach 9:00-15:00 bądź na adres e-mail: wioletta.bartosiak@pw.edu.pl

W terminie do dnia 02 grudnia 2022 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Zastrzegamy możliwość niedokonania wyboru kandydata. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 04.11.2022

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 04.11.2022 11:58

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

w dniu: 14.11.2022 09:08