BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Starsza woźna - DS "Wcześniak" PW filia w Płocku

Politechnika Warszawska fila w Płocku poszukuje osoby na stanowisko starszej woźnej w pełnym wymiarze czasu pracy.

Opis stanowiska pracy (główne obowiązki):

  • przygotowanie pokoi studenckich do kwaterowania oraz utrzymanie czystości w pokojach hotelowych;
  • sprzątanie pomieszczeń ogólnie dostępnych, klatek schodowych, zaplecza, ciągów komunikacyjnych;
  • mycie okien;
  • przestrzegania przepisów bhp i ppoż. na stanowisku pracy;
  • wymiana pościeli, wymiana oraz uzupełnianie ręczników;
  • przekazywanie do pralni i odbiór z pralni pościeli oraz ręczników;
  • drobne naprawy krawieckie;
  • pilnowanie powierzonego sprzętu przydzielonego do wykonywania zakresu pracy;
  • czas pracy pracownika ustala się w godzinach 6.00 – 14.00.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie podstawowe (mile widziane średnie);
  • minimum 5 letni staż pracy;
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wyżej wymienionym stanowisku;
  • umiejętność szycia na maszynie.

 Zainteresowanym oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • korzystne warunki socjalne.

Kandydaci przystępujący do konkursu są zobowiązani złożyć następujące dokumenty:

  • kwestionariusz osobowy (CV);
  • dokumenty (kserokopie) potwierdzające przebieg pracy zawodowej, wykształcenie, dodatkowe uprawnienia i kwalifikacje oraz ewentualne referencje.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów drogą elektroniczną na adres: adam.gorecki@pw.edu.pl lub do Sekretariatu Domu Studenckiego „Wcześniak”, 09-400 Płock,
ul. Dobrzyńska 5, w terminie do dnia 21 maja 2021 r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 21.04.2021

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 21.04.2021 14:32

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO