BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Specjalista ds. administracyjnych - Wydział Elektryczny

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. administracyjnych w Sekcji ds. Studiów w Dziekanacie Wydziału Elektrycznego. W wymiarze pełnego etatu.
Umowa ma czas zastępstwa.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe lub średnie;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • mile widziana dobra znajomość innego głównego języka europejskiego (francuski, niemiecki, hiszpański);
  • minimum 3-letni staż pracy;
  • znajomość podstaw funkcjonowania systemu szkolnictwa wyższego;
  • biegła obsługa komputera w zakresie programów biurowych (Word, Excel);
  • umiejętność pracy w zespole, postawa proaktywna;
  • wysoka kultura osobista;
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, międzyinstytucjonalnych
    i międzypokoleniowych;
  • umiejętność angażowania się i identyfikowania z realizowanymi działaniami.

Zakres obowiązków:

  • obsługa i dokumentowanie procesu dydaktycznego studentów;
  • pomoc studentom krajowym i zagranicznym w kontaktach z uczelnią.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie/składanie dokumentów (CV) w Dziekanacie Wydziału Elektrycznego w Warszawie Pl. Politechniki 1 Gmach Główny pok. 214 w godzinach 10:00-14:00
w dni robocze bądź przesyłanie na adres e-mail: biuro.dziekana.ee@pw.edu.pl
W terminie do dnia 2 grudnia 2022 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Zastrzegamy możliwość niedokonania wyboru kandydata. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 17.11.2022

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 17.11.2022 13:58

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO