BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Specjalista ds. administracyjnych - Biuro Karier

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. administracyjnych w Biurze Karier, w wymiarze pełnego etatu. Umowa na czas zastępstwa.

Główne obowiązki:

  • realizacja prac administracyjnych związanych z działalnością Biura Karier oraz prowadzonymi projektami;
  • realizacja badania społecznego;
  • prowadzenie prezentacji wyników badań;
  • planowanie i realizacja akcji informacyjnych;
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji wewnątrz i na zewnątrz Uczelni;
  • wsparcie w organizacji wydarzeń będących w obszarze działalności Biura Karier;
  • aktywne uczestnictwo w bieżących działaniach Biura Karier.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: socjologia, psychologia, filologia angielska;
  • minimum 3 lata stażu pracy;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (w codziennym użyciu w mowie
    i piśmie);
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie programu Excel);
  • umiejętności analityczne;
  • umiejętność redagowania tekstów oraz tworzenia prezentacji;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole;
  • możliwość udziału w szkoleniach;
  • dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego oraz prywatnej opieki medycznej;
  • umowę na zastępstwo z możliwością przedłużenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (CV, list motywacyjny) na adres e-mail: biuro.karier@pw.edu.pl   w terminie do dnia 31 stycznia 2022 r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 14.01.2022

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 14.01.2022 12:34

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO