BIP PW / Praca w Politechnice / Dla nie-nauczycieli

Administrator - Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko administratora w Instytucie Informatyki na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych.  W wymiarze 0,25 etatu.

Zakres obowiązków:

  • administrowanie serwerami w sieci lokalnej;
  • monitorowanie, aktualizacje oprogramowania;
  • wsparcie przy tworzeniu chmury obliczeniowej;
  • dbanie o bezpieczeństwo danych.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dobra znajomość zagadnień administracji systemu Linux;
  • znajomość sieci komputerowych, Ethernet, IPv4, IPv6, DHCP;
  • znajomość technologii wirtualizacji np. KVM;
  • znajomość lub chęć poznania OpenStack, w tym zarządzanie węzłami z GPU;
  • podstawowa umiejętność programowania w shell, Python, C, C++, znajomość git;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym zespole prowadzącym ciekawe badania;
  • elastyczne godziny pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych;
  • możliwość udziału w projektach badawczych, możliwość prowadzenia własnych badań, możliwość studiowania (w tym robienia doktoratu);
  • szeroka oferta szkoleń i kursów umożliwiających poszerzanie kompetencji zawodowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (CV, list motywacyjny) na adres e-mail: agnieszka.bonadonna@pw.edu.pl W temacie wiadomości wpisując: „Rekrutacja na stanowisko Administratora w Instytucie Informatyki”.

W terminie do dnia  7 grudnia 2021 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty. Zastrzegamy możliwość niedokonania wyboru kandydata. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 23.11.2021

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 23.11.2021 15:49

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO