Specjalista / samodzielny referent ds. badań i analiz* (1) - Dział Analiz Strategicznych

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty/samodzielnego referenta ds. badań i analiz*.

*Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • gromadzenie i analiza danych na potrzeby przygotowania zestawień do rankingów Global Ranking of Academic Subjects (GRAS), Quacquarelli Symonds World University Rankings by Subject (QS by Subject), Times Higher Education World University Rankings by Subject (THE by Subject) oraz Perspektywy;
  • przygotowywanie danych i przeprowadzanie analiz na potrzeby realizowanych przez DAS badań;
  • opracowywanie podsumowań, wniosków i rekomendacji na podstawie zebranych danych;
  • tworzenie raportów i prezentacji wyników badań;
  • współpraca z innymi zespołami PW w zakresie realizacji zleconych prac badawczych.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe;
  • 2 lata doświadczenia zdobytego na uczelni na stanowisku analitycznym;
  • dobra znajomość Excela i wysokie zdolności analityczne;
  • umiejętność wyciągania wniosków, formułowania rekomendacji;
  • umiejętność efektywnej współpracy zespołowej;
  • zdolność do planowania i organizacji pracy własnej;
  • proaktywne podejście i orientacja na rozwiązania;
  • zaangażowanie, dokładność i skrupulatność;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.

Ponadto mile widziane:

  • doświadczenie w realizacji badań społecznych;
  • umiejętność projektowania narzędzi badawczych;
  • znajomość systemu ankietowego LimeSurvey.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW;
  • przyjazną atmosferę pracy opartą na wzajemnym wsparciu i szacunku dla różnorodności.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikowanie przez poniższy link:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=92885746d08d46dab4e6ba14f300f2e4 w terminie do 23 lipca 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 10.07.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 10.07.2024 10:11

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

w dniu: 16.07.2024 14:43

Politechnika Warszawska