Młodszy analityk / analityk (BI) - Dział Analiz Strategicznych

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko młodszy analityk/analityk*.

*Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Zakres obowiązków na stanowisku:

Głównym zadaniem będzie wsparcie analityczne oraz organizacyjne w pilotażowym wdrożeniu systemu SAP BI w naszej uczelni, a w szczególności:

  • opracowywanie założeń dla systemu Business Intelligence, ze szczególnym uwzględnieniem wymagań analitycznych i raportowych;
  • mapowanie i przetwarzanie danych dla potrzeb analiz i raportowania;
  • wsparcie w kreowaniu i optymalizacji procesów zasilania hurtowni danych, BI oraz systemów CRM, ze szczególnym naciskiem na jakość danych;
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi uczelni w celu uszczegółowienia wymagań raportowych;
  • dokumentowanie procesów;
  • prowadzenie testów systemu, identyfikacja oraz zgłaszanie błędów;
  • wsparcie w rozwoju systemu.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 2 lata stażu pracy;
  • wiedza z zakresu baz danych, hurtowni danych, systemów BI;
  • dobra znajomość narzędzi Microsoft, szczególnie programu Excel;
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • skrupulatność i sumienność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność, nastawienie na współpracę i rozwiązywanie problemów;
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

  • doświadczenie w analizie biznesowej;
  • doświadczenie w pracy z systemami SAP BI;
  • wiedza w zakresie realizacji procesów raportowych i sprawozdawczych;
  • znajomość narzędzi takich jak Enterprise Architect oraz SharePoint.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze 0,5 etatu;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW;
  • dobrą atmosferę w zespole – ważne są dla nas wartości takie jak koleżeństwo, otwartość, szacunek, wzajemna pomoc i wsparcie w rozwoju;
  • kulturę kreatywności – każda osoba w zespole ma możliwość zaproponowania własnych pomysłów lub rozwiązań w kontekście realizacji naszych celów;
  • pracę w duchu Agile, rozumianym jako ciągłe doskonalenie, efektywną współpracę i stosowanie podejścia empirycznego;
  • praca przy ciekawym, rozwojowym projekcie wdrożeniowy na PW.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikowanie przez poniższy link:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=1f0ebaba7ba7461e9ad1758deaeffe51 w terminie do 23 lipca 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 10.07.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 10.07.2024 11:33

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

Politechnika Warszawska