Starszy referent / specjalista ds. administracyjnych - Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko starszego referenta / specjalisty ds. administracyjnych w Dziale Gospodarczym na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych. .

Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • obsługa budynków wydziału w zakresie eksploatacji, konserwacji i utrzymania stanu technicznego:
    • współpraca przy planowaniu i nadzorze realizacji przeglądów wynikających z przepisów prawa budowlanego oraz z zawartych umów serwisowych,
    • nadzór nad pracami firm serwisowych i nad wypełnianiem przez nich warunków umownych;
  • inwentaryzacja i kontrola majątku:
    • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia,
    • prowadzenie gospodarki środkami trwałymi majątku jednostki, w tym: księgi inwentarzowe, oznakowywanie, prowadzenie kart środków trwałych i wyposażenia pracowników;
  • współpraca przy realizacji zaopatrzenia w niezbędne materiały eksploatacyjne na potrzeby budynków wydziałowych;
  • tworzenie sprawozdań, raportów, dokumentów;
  • udział w procesach udzielania zamówień publicznych na potrzeby zadań realizowanych przez Dział Gospodarczy;
  • uczestniczenie w audytach, kontrolach i analizach działalności wydziały prowadzonych przez jednostki wewnętrzne PW oraz w kontrolach przez instytucje zewnętrzne.

Wymagane stawiane kandydatom:

  • wykształcenie minimum średnie;
  • minimum 2-letni staż pracy;
  • umiejętność tworzenia dokumentacji: zestawień danych, raportów i wykazów na potrzeby sprawozdawczości oraz analiz przeprowadzanych na potrzeby optymalizacji kosztów eksploatacji budynków;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • odpowiedzialność, komunikatywność, samodzielność, skrupulatność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie przez link:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=c54ce7d53d1442278e683ba25eb6e168    w terminie do 3 września 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 20.08.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 20.08.2024 13:37

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

Politechnika Warszawska