Starsza woźna - Wydział Mechaniczny Technologiczny

Politechnika Warszawska poszukuje 2 osób na stanowisko starszej woźnej.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • utrzymywanie porządku i odpowiedniego stanu czystości w obiekcie (pomieszczenia biurowe, sale konferencyjne, sale dydaktyczne, pomieszczenia techniczne, sanitariaty, ciągi komunikacyjne);
  • mycie okien, luster i tablic;
  • opróżnianie koszy i wynoszenie śmieci z zachowaniem zasad segregowania odpadów;
  • dbałość o powierzone mienie;
  • wykonywanie pracy zgodnie z przepisami i zasadami bhp i ppoż;
  • inne prace gospodarcze wynikające z bieżących potrzeb.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie minimum podstawowe;
  • uczciwość, sumienność, pracowitość;
  • wysoka kultura osobista;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez poniższy link

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=6609619e6fd94f94a47b303a2672b8b5 w terminie do  3 września 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 20.08.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 20.08.2024 13:11

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

Politechnika Warszawska