Starsza woźna - Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko starszej woźnej.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • odpowiedzialność za sprzątanie i utrzymanie w czystości powierzonego terenu;
  • odpowiedzialność za regularne odkurzanie, mycie podłóg i czyszczenie powierzchni;
  • czyszczenie i dezynfekcja toalet oraz innych pomieszczeń sanitarnych;
  • opróżnianie koszy na  śmieci i utrzymanie czystości w strefach odpadków;
  • utrzymanie odpowiednich standardów i procedur czystości na podstawie wytycznych przełożonych;
  • przestrzeganie zasad BHP i dbanie o własne bezpieczeństwo i bezpieczeństwo innych osób;
  • współpraca z innymi pracownikami w celu zapewnienia czystości i porządku w całym obiekcie.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie minimum zawodowe;
  • dokładność, sumienność, samodzielność i punktualność;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • komunikatywność oraz kultura osobista.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez poniższy link

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=cd40c106c2c7450babc70cd996d82ac5 w terminie do  20 lipca 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 05.07.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 05.07.2024 15:24

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

Politechnika Warszawska