Sprzątaczka / sprzątacz - Wydział Chemiczny

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko sprzątaczki/ sprzątacza.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • utrzymanie w czystości i porządku przydzielonych pomieszczeniach oraz znajdujących się w nich sprzętów i urządzeń zgodnie z wymogami higieny;
  • współpraca z pozostałymi członkami personelu obsługi obiektu przy pracach porządkowych i remontowych (sprzątanie po pracach remontowych itp.);
  • zgłaszanie awarii i usterek zauważonych w budynkach Wydziału;
  • wykonywanie innych prac i zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego;
  • pobieranie potrzebnych materiałów i rozliczanie ich zużycia;
  • dbałość o mienie Wydziału;
  • przestrzeganie przepisów bhp i ppoż. obowiązujących na Wydziale oraz informowanie o zauważonych nieprawidłowościach;
  • szczególna ostrożność i przezorność w kontakcie z substancjami znajdującymi si w laboratoriach wydziałowych wraz z obowiązkiem natychmiastowego informowania o zauważonych nieprawidłowościach w ich przechowywaniu;
  • dbanie o stan techniczny powierzonego sprzętu i jego właściwe użytkowanie. .

Wymagane stawiane kandydatom:

  • wykształcenie minimum podstawowe;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

 Wymagane postawy:

  • chęć, zapał do wykonywanej pracy, zaangażowanie, sumienność, solidność;
  • umiejętność obsługi sprzętu sprzątającego: froterka itp.;
  • umiejętność współpracy z pozostałymi członkami personelu obsługi i wszystkimi pracownikami Wydziału.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez link:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=47b84524a57247df88cf7c4873c466ee  bądź przesyłanie CV do Biura Dziekana Wydziału Chemicznego PW, ul. Noakowskiego 3,
00-664 Warszawa  w terminie do 03 października 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 19.09.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 19.09.2024 10:15

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

Politechnika Warszawska