Specjalista ds. projektów - Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. projektów.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • współpraca z kierownikiem projektu oraz monitorowanie procesu realizacji projektów;
  • prowadzenie dokumentacji projektowej, w tym aktywny udział w tworzeniu wniosków o zmiany i raportowaniu wyników projektu;
  • organizacja spotkań projektowych i utrzymywanie kontaktu z partnerami zewnętrznymi;
  • udział w procesie poszukiwania nowych partnerów zewnętrznych;
  • współpraca z zespołami naukowymi i partnerami zewnętrznymi w celu przygotowywania wniosków o dofinansowanie;
  • wsparcie w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie, zawieraniu umów konsorcjum, zawieraniu umów o dofinansowanie projektów;
  • bieżąca współpraca z innymi jednostkami Politechniki Warszawskiej;
  • Współpraca z agencjami finansującymi, uczestnictwo w ich wydarzeniach oraz monitorowanie konkursów przez nie ogłaszanych.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe;
  • min. 3-letni staż pracy;
  • wielozadaniowość oraz komunikatywność i umiejętność budowania relacji z partnerami biznesowymi i zespołami naukowymi;
  • znajomość źródeł finansowania B+R;
  • znajomość języka angielskiego;
  • znajomość MS Office;
  • mile widziana znajomość metodyk zarządzania projektami;
  • mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu lub realizacji projektów oraz doświadczenie we współpracy z jednostkami naukowymi.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • pracę w trybie stacjonarnym w nowoczesnym biurowcu, w bezpośrednim otoczeniu infrastruktury badawczej;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW;
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez poniższy link

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=2134e9bf82bf4bd3b435cdfe25886fdd w terminie do  31 lipca 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 18.07.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 18.07.2024 11:11

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

Politechnika Warszawska