Specjalista / Specjalistka ds. zamówień publicznych - Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty/specjalistki ds. zamówień publicznych w Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • zapewnienie prawidłowości stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych, przepisów wykonawczych do ustawy oraz przepisów wewnętrznych;
  • prowadzenie postępowań przetargowych w pełnym zakresie m.in. tworzenie specyfikacji istotnych warunków zamówienia, istotnych postanowień umowy, ogłaszanie postępowań, korespondencja z wykonawcami, prowadzenie obsługi sekretariackiej prac komisji, oceny formalnej ofert, tworzenie wezwań do uzupełnienia oświadczeń/dokumentów, wyjaśnienia ofert/oświadczeń/dokumentów, wykluczenia z postępowania, ogłaszania wyników, podpisywania umów, przygotowywania wszelkich dokumentów wymaganych przepisami prawa oraz regulacjami wewnętrznymi;
  • weryfikacja opisu przedmiotu zamówienia pod kątem zgodności z PZP;
  • weryfikacja sposobu ustalenia szacunkowej wartości zamówienia zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • udzielanie wyjaśnień pracownikom jednostki w zakresie obowiązujących przepisów prawnych dotyczących zamówień publicznych;
  • organizacja prac komisji przetargowej, terminowe przygotowywanie i przesyłanie wszelkiej dokumentacji związanej z postępowaniami o zamówienie publiczne;
  • udział w komisjach przetargowych w roli sekretarza lub członka komisji;
  • przygotowywanie odpowiedzi na odwołania oraz innych dokumentów związanych z wniesionymi środkami ochrony prawnej.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe;
  • udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, zdobyte w instytucjach zobowiązanych do stosowania prawa zamówień publicznych, w tym min. 2-letnie doświadczenie w samodzielnej obsłudze zamówień publicznych, zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych;
  • znajomość obowiązujących przepisów prawa z zakresu zamówień publicznych i umiejętność ich praktycznego stosowania;
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • biegła znajomość oprogramowania wspierającego pracę biurową;
  • komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi;
  • doświadczenie w pracy w instytucjach oświatowych i badawczych (uczelnie, instytuty) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikowanie przez poniższy link:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=180a74a03a3b4dae872bd1354deb0859 w terminie do 23 października 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 23.09.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 23.09.2024 11:45

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

Politechnika Warszawska