Referent / specjalista / starszy specjalista ds. dostaw i usług - Dział Logistyki i Zakupów

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowiska referenta / specjalisty / starszy specjalisty ds. dostaw i usług*.

*Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Zakres obowiązków obejmować będzie w szczególności:

  • identyfikacja potrzeb zakupowych organizacji;
  • tworzenie opisu przedmiotu zamówienia;
  • obsługa administracyjna procesu zakupowego;
  • przygotowanie dokumentacji przetargowej dla zamówień publicznych;
  • udział w pracach komisji przetargowych;
  • obsługa/realizacja zawartych umów’
  • obsługa logistyczna kontraktów.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie minimum średnie;
  • ogólna znajomość procesu zakupowego w dużej organizacji;
  • doświadczenie w kontraktowaniu i/lub rozliczaniu umów;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)-weryfikacja na etapie rozmów kwalifikacyjnych;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych.

Wymagania pożądane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z zakupami lub zamówieniami publicznymi w dużej organizacji;
  • doświadczenie w zakresie tworzenia baz danych zakupowych/asortymentowych, systemu SAP (w tym moduł MM);
  • ukończone szkolenie/a z zakresu zamówień publicznych;
  • doświadczenie w określaniu „TCO”.

Oczekiwane predyspozycje personale:

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • dokładność, sumienność, cierpliwość;
  • umiejętność pracy w zespole oraz z interesantami;
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielnego zbierania i przetwarzania danych;
  • umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych, z\ zachowaniem oceny priorytetów.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w jednostce publicznej;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, w początkowym etapie umowa na czas określony;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie przez formularz (CV i list motywacyjny)
https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=fcb16f9b4f1847018b6997a2c0340567   w terminie do 02 sierpnia 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 19.07.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 19.07.2024 08:46

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

Politechnika Warszawska