Referent / specjalista ds. finansowych - Wydział Architektury

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko referenta / specjalisty ds. finansowych*.

*Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • wstępna kontrola otrzymywanych dokumentów księgowych;
  • dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z zakładowym planem kont oraz innymi obowiązującymi przepisami;
  • wstępne wprowadzanie dokumentów kosztowych do systemu SAP dotyczących dydaktyki, kosztów wydziałowych oraz umów dydaktycznych (grantów);
  • przygotowywanie dokumentów dotyczących przelewów krajowych i zagranicznych;
  • przygotowywanie części finansowej wniosków na wyjazdy zagraniczne pracowników, doktorantów, studentów;
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych;
  • rozliczanie wpłat studentów w SAP FI-CA - pomoc;
  • przygotowywanie i przekazywanie dokumentów do Kwestury, Działu Płac, Działu Ewidencji Majątku;
  • sprawdzanie faktur z zamówieniami publicznymi oraz zawartymi umowami z wykonawcami usług;
  • systematyczne sprawdzanie kosztów w systemie SAP;
  • przygotowywanie i dostarczanie raportów z godzin do Działu Płac;
  • systematyczne archiwizowanie dokumentów;
  • wykonywanie innych prac zlecanych przez władze Wydziału oraz Pełnomocnika Kwestora.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe;
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie systemu operacyjnego Microsoft oraz pakietu MS Office, strony internetowej, otwartość na poznawanie nowych narzędzi;
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych;
  • umiejętność analizy dokumentów księgowych;
  • umiejętność analitycznego myślenia i redagowania dokumentów;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej podstawowym;
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej;
  • wysoka kultura osobista, sumienność, punktualność;
  • umiejętność pracy w sytuacjach stresujących (pod presją czasu);
  • umiejętność obsługi systemu SAP będzie dodatkowym atutem;
  • mile widziane: znajomość zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym (w szczególności umowy zlecenia oraz o dzieło), znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów VAT.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na zastępstwo;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez poniższy link

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=986b8de1d0814d11bd75720a215da5c6 w terminie do  20 lipca 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 05.07.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 05.07.2024 15:21

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

Politechnika Warszawska