Młodszy programista / starszy informatyk (0,75 etatu) - Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko młodszego programisty / starszego informatyka* do realizacji projektu pt. „Krajowe laboratorium sieci i usług 5G wraz z otoczeniem”.

*Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • implementacja i testowanie modułów oprogramowania dla eksperymentalnej sieci 5G dot. zintegrowanej infrastruktury sieciowo-obliczeniowej oraz rozwiązań Open RAN;
  • rozwój i utrzymanie środowiska i usług infrastruktury sieci 5G;
  • opracowanie, konfiguracja i przeprowadzenie testów w Laboratorium sieci 5G;
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej;
  • udział w spotkaniach roboczych projektu.

 Wymagania stawiane kandydatom:

  • preferowany inżynier/absolwent kierunku związanego z telekomunikacją lub informatyką;
  • znajomość systemu operacyjnego LINUX, protokołów TCP/IP, technik NFV/SDN;
  • znajomość języków oprogramowania obiektowego i skryptowego: Java, C++, Python;
  • znajomość techniki wirtualizacji kontenerowej, środowiska Kubernetes;
  • znajomość sieci 5G, jej architektury oraz funkcji rdzenia sieci;
  • znajomość oprogramowania Free 5GCore, będzie dodatkowym atutem;
  • zainteresowanie naukowe i badawcze związane z zagadnieniami sieci 5G;
  • biegła znajomość języka polskiego i dobra znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze 0,75 etatu;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

 Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie przez link

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=17103e7fdc7b4f3fa381cc33c68f17f3   w terminie do 17 lipca 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 10.07.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 10.07.2024 13:00

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

w dniu: 12.07.2024 12:24

Politechnika Warszawska