Młodszy analityk / analityk (CRM) - Dział Analiz Strategicznych

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko młodszy analityk/analityk*.

*Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • wsparcie w bieżącej administracji systemem SAP CRM;
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu;
  • tworzenie zgłoszeń do dostawcy dotyczących błędów i usterek;
  • bieżąca pomoc i szkolenia użytkowników systemu;
  • tworzenie raportów i zestawień oraz rozwój dokumentacji systemu;
  • tworzenie procedur;
  • współpraca z jednostkami, w zakresie usprawniania pracy systemu;
  • wsparcie w planowaniu i realizacji rozwoju systemu na PW.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 2 lata stażu pracy;
  • doświadczenie w pracy w systemach CRM;
  • bardzo dobra znajomość narzędzi Microsoft, szczególnie programu Excel;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • skrupulatność i sumienność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność, nastawienie na współpracę i rozwiązywanie problemów.

Mile widziane:

  • doświadczenie w administrowaniu systemami informatycznymi;
  • doświadczenie w administrowaniu systemami klasy CRM;
  • doświadczenie w pracy z systemami SAP;
  • znajomość notacji procesów biznesowych (BPMN 2.0);
  • znajomość SharePoint.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze 0,5 etatu ( z możliwością zwiększenia do pełnego etatu);
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW;
  • dobrą atmosferę w zespole – ważne są dla nas wartości takie jak koleżeństwo, otwartość, szacunek, wzajemna pomoc i wsparcie w rozwoju;
  • kulturę kreatywności – każda osoba w zespole ma możliwość zaproponowania własnych pomysłów lub rozwiązań w kontekście realizacji naszych celów;
  • pracę w duchu Agile, rozumianym jako ciągłe doskonalenie, efektywną współpracę i stosowanie podejścia empirycznego;
  • praca przy ciekawym, rozwojowym projekcie wdrożeniowy na PW.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikowanie przez poniższy link:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=9f5041c692c841f884dc7194db464a55 w terminie do 23 lipca 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 10.07.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 10.07.2024 10:14

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

Politechnika Warszawska