Specjalista / samodzielny referent ds. badań i analiz (2) - Dział Analiz Strategicznych

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty/samodzielnego referenta ds. badań i analiz*.

*Zaszeregowanie kandydatki/kandydata zależeć będzie od jej/jego kompetencji i doświadczenia.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • przygotowywanie danych i przeprowadzanie analiz na potrzeby realizowanych przez DAS badań;
  • opracowywanie podsumowań, wniosków i rekomendacji na podstawie zebranych danych;
  • tworzenie raportów i prezentacji wyników badań;
  • współpraca z innymi zespołami PW w zakresie realizacji zleconych prac badawczych.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • 2 lata doświadczenia na stanowisku analitycznym;
  • doświadczenie w analizie statystycznej danych z wykorzystaniem oprogramowania takiego jak R, SPSS lub Python;
  • bardzo dobra znajomość Excela;
  • wysokie zdolności analityczne;
  • umiejętność wyciągania wniosków, formułowania rekomendacji;
  • umiejętność efektywnej współpracy zespołowej;
  • zdolność do planowania i organizacji pracy własnej;
  • proaktywne podejście i orientacja na rozwiązania;
  • zaangażowanie, dokładność i skrupulatność;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2;
  • wykształcenie wyższe (preferowane z obszaru statystyki, analizy danych).

Ponadto mile widziane:

  • doświadczenie zdobywane w pracy na uczelni;
  • doświadczenie w realizacji badań społecznych;
  • umiejętność projektowania narzędzi badawczych do badań ilościowych;
  • znajomość systemu ankietowego LimeSurvey;
  • doświadczenie z narzędziami do wizualizacji BI, takimi jak Tableau lub Power BI.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW;
  • miejsce pracy w nowoczesnym budynku dostosowanym do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, w centrum Warszawy (przy stacji metra „Politechnika”);
  • możliwość pracy w doświadczonym zespole mającym realny wpływ na funkcjonowanie uczelni;
  • przyjazną atmosferę pracy opartą na wzajemnym wsparciu i szacunku dla różnorodności.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikowanie przez poniższy link:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=9853c2b3c49d4a1a960383888f69ddf5 w terminie do 23 lipca 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 10.07.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 10.07.2024 10:20

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

Politechnika Warszawska