Konserwator - Wydział Architektury

Politechnika Warszawska poszukuje osoby na stanowisko konserwatora.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • rearanżacje sal wykładowych, powierzchni wystawienniczych oraz pokoi biurowych w tym przenoszenie gabarytów;
  • wykonywanie prac budowlanych ze szczególnym uwzględnieniem prac tynkarskich, glazurniczych oraz malowania;
  • wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych: ślusarskich, stolarskich, hydraulicznych, itp.;
  • prace ogrodnicze (koszenie, przycinanie gałęzi, itp.);
  • praca stacjonarna, jednozmianowa w godzinach 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie średnie mile widziane;
  • sprawność fizyczna;
  • pracowitość, dokładność, zadaniowość;
  • poszukiwanie rozwiązań;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kv.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • możliwość udziału w szkoleniach ukierunkowanych na dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych oraz oferty socjalnej skierowanej do pracowników PW.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez poniższy link

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=cc3da7c4da964d5db763b12ae4cc5492  w terminie do  20 lipca 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Wytworzył(a): Biuro Spraw Osobowych PW

w dniu: 05.07.2024

Wprowadził(a) do BIP: Redaktor SO BSO

w dniu: 05.07.2024 15:22

Zaktualizował(a): Redaktor SO BSO

w dniu: 05.07.2024 15:24

Politechnika Warszawska