Dyrektor - Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Rektor Politechniki Warszawskiej ogłasza konkurs na funkcję Dyrektora Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Politechniki Warszawskiej.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • zarządzanie mieniem oraz dysponowanie środkami finansowymi jednostki;
  • organizowanie zajęć dydaktycznych prowadzonych w ramach działalności jednostki i dbanie o ich wysoki poziom;
  • występowanie do Rektora i Senatu z wnioskami we wszystkich sprawach dotyczących jednostki;
  • wykonywanie innych czynności przewidzianych przepisami prawa;
  • podejmowanie decyzji we wszystkich sprawach dotyczących jednostki, niezastrzeżonych do kompetencji organów uczelni.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe magisterskie w zakresie wychowania fizycznego;
  • co najmniej 5-letni staż pracy w Politechnice Warszawskiej, jako podstawowym miejscu pracy;
  • doświadczenie w zakresie rozwijania kultury fizycznej wśród studentów i pracowników;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • doświadczenie w kierowaniu zespołami ludzkimi;
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji;
  • kreatywność;
  • znajomość zasad  funkcjonowania Studium Wychowania Fizycznego i Sportu.

Kandydaci proszeni są o składanie następujących dokumentów:

  • kwestionariusz osobowy;
  • CV;
  • list motywacyjny;
  • odpisy dyplomów oraz innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i doświadczenie.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez poniższy link:

W terminie do 3 lipca 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Konkurs [pdf] 156,61 kB

Wytworzył(a): JM Rektor PW

w dniu: 14.06.2024

Wprowadził(a) do BIP: Agnieszka Maj

w dniu: 14.06.2024 14:50

Zaktualizował(a): Paula Kruza

w dniu: 14.06.2024 17:42

Politechnika Warszawska